Centrum realizacji zamówień online

Restauracje używają Menadżera Zamówień, by usprawnić zarządzanie zamówieniami z różnych platformach dostaw

Bezproblemowa integracja

Ciesz się z zalet płynących z posiadania wszystkich zamówień online w jednym miejscu, pozbywając się problemów związanych z używania kilku urządzeń.

Tablet w recepcji

Tablet Otter współgra z Twoją kuchnią i umożliwia zarządzanie zamówieniami online, usuwanie pozycji w menu, wstrzymywanie usług i nie tylko.

Drukarka na zapleczu

Drukarka Otter znajduje się blisko kucharzy w kuchni i drukuje wszystkie szczegóły zamówień potrzebne do przygotowania odpowiedniego jedzenia dla klientów.

Wsparcie 24/7

Jesteśmy tutaj, aby upewnić się, że jesteś w stanie wszystko skonfigurować i w pełni wykorzystać wszystkie zalety produktu.

Front-of-house
Consolidated order management
Back-of-house
Station-specific ticket printing
Back office
Insights to optimize the business
ZAMÓWIENIA

Automatycznie akceptuj i potwierdzaj zamówienia

Przełączaj między automatycznym potwierdzaniem zamówień lub ręcznym potwierdzaniem każdego z nich. Ręczna akceptacja pozwala na opóźnienie czasów przygotowania. Wystarczy wcisnąć przycisk i możesz zmieniać tę opcję tak często, jak chcesz.

Rozpocznij bezpłatnie już dziś!
Menu

Szybki dostęp do usuwania pozycji w menu (tzw. 86-ing).

Otter oferuje teraz możliwość dostępu do 86 pozycji menu bezpośrednio z tabletu Menedżera zamówień. Wyszukuj i usuwaj wybrane pozycje ze wszystkich menu usług dostawy jednym stuknięciem palca.

Rozpocznij bezpłatnie już dziś!
HISTORIA

Dostęp do historii i szczegółów zamówień

Ważne jest, aby mieć dostęp do szczegółów wcześniejszych zamówień, aby sprawdzić rozbieżności lub omówić problemy z klientem. Strona historii zamówień ułatwia znalezienie tego, czego potrzebujesz.

Rozpocznij bezpłatnie już dziś!

...i wiele więcej

Dodatkowe funkcje, które znajdziesz w Otter

Wstrzymywanie zamówień

Wstrzymaj przychodzące zamówienia we wszystkich swoich usługach online. Klienci nie będą mogli zamówić u Ciebie jedzenia podczas Twojej przerwy.

Śledzenie kuriera

Sprawdzaj informacje o kurierach w momencie ich przydzielenia, bądź na bieżąco z szacowanym czasem przybycia i usprawniaj przekazywanie dostaw, aby zapewnić bardziej wydajną pracę.

Powiadomienia o problemach

Bądź na bieżąco. Otrzymuj powiadomienia o wszystkim, od anulowania zamówień po niestabilne Wi-Fi, żeby nic Ci nie umknęło.

Niestandardowe przepływy pracy

Dostosuj aplikację do swojego sposobu pracy. Włącz lub wyłącz dostosowania, które zmieniają aplikację zgodnie z Twoimi potrzebami.

Zamówienie gotowe

Poinformuj kurierów, że zamówienie jest gotowe przed domyślnym czasem przygotowania, abyś mógł szybciej dostarczyć swoim klientom świeższe jedzenie.

Raportowanie lite

Otrzymuj aktualne dane o swoich zamówieniach online z uproszczonej wersji naszego potężnego pulpitu Analityki i narzędzi.

Niestandardowe czasy przygotowania

Przełącz ustawienia na ręczne akceptowanie zamówień i otrzymywanie pełnoekranowych powiadomień, aby zmienić domyślny czas przygotowania każdego zamówienia.

Kurierzy zewnętrzni

Automatycznie przypisuj i śledź kurierów zewnętrznych w celu realizacji zamówień, gdy usługa dostawy ich nie zapewnia.

Testimonial

Otter gives me the freedom 
to run my business without needing multiple tablets.

Cold Stone Creamery

Oferta ograniczona

50% taniej przez
2 miesiące

Zaczynajmy